Jakiś czas temu przyszedł mi do głowy pomysł, by stworzyć 12 wyzwań - po jednym na każdy miesiąc roku związanych z szeroko pojętą pracą nad sobą oraz zadbaniem o relacje. Wyzwania znajdujące się pod mandalami zainspirowane są myślami i ćwiczeniami powtarzającymi się często w różnych poradnikach o pozytywnym myśleniu, prawie przyciągania i rozwoju osobistym (uwielbiam tego typu książki i chętnie sprawdzam wiedzę w nich zawartą w praktyce:)). Większość wyzwań podanych poniżej testowałam już kiedyś na sobie i wiem, że ich zastosowanie w codziennym życiu może przynieść realne zmiany na lepsze i warto stosować je nie tylko przez miesiąc związany z danym wyzwaniem, ale wprowadzić na stałe do swojego życia. Pod prawie każdym wyzwaniem znajdziesz też tytuły książek wraz z linkami do nich, które zainspirowały mnie i Karolinę, która pomagała mi w stworzeniu niektórych wyzwań.
Od razu uprzedzam - realizacja wyzwań wymagać będzie od Ciebie odrobiny czasu, chęci i zaangażowania, a czasem również wydania pieniędzy. Wyzwania na pewno nie są dla każdego, ale jeżeli czujesz, że małymi krokami chciałabyś dokonać w swoim życiu pozytywnych zmian - wybierz jedną mandalę i spróbuj zrealizować zadanie do niej przypisane.
Pamiętaj - to Ty sama wybierasz sobie wyzwanie, więc sprawdzanie co kryje się pod wszystkimi mandalami po kolei i wybieranie zadania dopiero po przeczytaniu wszystkich nie ma sensu. Zaufaj sobie i swojej podświadomości - wybierz jedną mandalę, spróbuj zrealizować wyzwanie i jeżeli będziesz miała ochotę wróć tu znów za miesiąc i wybierz kolejną.

Wszystkiego dobrego!

WYZWANIA MIESIĘCZNE

Wybierz jedną z mandali (np. tą, która najbardziej Ci się w tej chwili podoba)
i sprawdź jakie wyzwanie dla Ciebie niesie na obecny miesiąc :)

Proszę nie kopiuj bez mojej zgody moich zdjęć :)
Miłego dnia! :)

Polityka prywatności