Polityka prywatności

Proszę nie kopiuj bez mojej zgody moich zdjęć :)
Miłego dnia! :)

Magiczne Mandale
- kolorowanka dla rękodzielników :)

A jeżeli wystarczy Ci wirtualny prezent z pomocą którego sama/sam będziesz mogła/mógł wykonać dla kogoś lub dla siebie niezwykły upominek to możesz pobrać moją darmową kolorowankę z mandalami :)
Mandale umieszczone w kolorowance możesz wykorzystać na wiele sposobów - możesz stworzyć biżuterie (na końcu książki są małe mandale idealne do wisiorków, kolczyków i broszek),  pudełko z mandalą (zajrzyj do działu DIY), energetyczny obrazek na ścianę lub podkładki pod kubeczki :) 
Jeżeli chcesz pobrać kolorowankę wystarczy kliknąć na przycisk poniżej :)

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana — dziękuję :)
Postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

CHCESZ DOSTAĆ ODE MNIE PREZENT? :)

Przyjemności z tworzenia! :)

Lubisz pomagać ?:) Mam nadzieję, że tak!
W ramach mojego własnego, małego projektu ulepszania świata postanowiłam, że część moich prac będę wykonywać i wysyłać za darmo :)
Jeżeli podobają Ci się moje prace i chciałabyś/chciałbyś żebym stworzyła coś specjalnie dla Ciebie albo dla bliskiej Ci osoby to napisz do mnie o czym marzysz, a ja postaram się zrealizować najlepiej jak potrafię Twoje marzenie (oczywiście jeżeli wykonanie takiej pracy będzie w zasięgu moich zdolności i dostępności potrzebnych do jej wykonania materiałów :)).
W zamian za moją pracę proszę byś wybrała/wybrał fundację, lub stowarzyszenie na które przekażesz dowolną kwotę :)
Nie będę sprawdzać czy faktycznie wpłaciłaś/wpłaciłeś gdzieś pieniądze. Jeżeli masz inny pomysł i wolisz w zamian pomóc komuś w swoim otoczeniu, to super - taka forma zapłaty też mi odpowiada. Możesz umyć za kogoś okna, upiec dla kogoś samotnego ciasto, albo ofiarować komuś książkę, kwiatek lub czekoladę :) Wystarczy, że w zamian podasz odrobinę optymizmu i dobra dalej :) Wierzę, że zamawiając coś u mnie wywiążesz się ze swojej części zobowiązania :) Po prostu wierzę w Ciebie, ok? Nie musisz więc w żaden sposób dokumentować tego co zrobiłaś/zrobiłeś w zamian :)

 

Skoro zasady są już jasne to teraz pora na Twój ruch :) Korzystając z formularza poniżej, fb lub instagrama napisz mi czego potrzebujesz :)
Może wisiorka z mandalą pozytywnych zmian, bo ostatnio nic Ci się nie układa? Herbaciarki, którą masz ochotę ofiarować zupełnie bez okazji swojej mamie, w podziękowaniu za to, że po prostu jest? Kolczyków z napisem "Miłego dnia", albo "Uśmiechnij się", żeby wprowadzić do swojego codzienności trochę optymizmu? :) Bransoletki z ulubionym cytatem ? Buteleczki wypełnionej gwiezdnym pyłem albo zakładki do książki ? A może broszki z liskiem lipy, bo po prostu lubisz drzewa ? :) Daj mi znać, na pewno odpowiem!