Polityka prywatności

Proszę nie kopiuj bez mojej zgody moich zdjęć :)
Miłego dnia! :)

Jeżeli prowadzisz sklep z artykułami dla rękodzielników i chcesz nawiązać ze mną współpracę napisz  na maila: kontakt@iris-szarooka.pl :) 

Chętnie napiszę recenzje produktów, przygotuję tutoriale, a zdjęcia moich prac z użyciem Twoich produktów umieszczę na moich kontach w mediach społecznościowych.   

WSPÓŁPRACA

Drewniane krążki zamienię w baśniową biżuterię, na wieczku drewnianego pudełka wymaluję magiczną mandalę, a w szklanej buteleczce zamknę specjalnie dla Ciebie miniaturowy list. Na kubeczku umieszczę grafikę z grzbietami książek, a ze szklanego słoika wyczaruję lampion. W wolnej chwili w silikonowych foremkach stworzę musujące pastylki do kąpieli i chętnie podzielę się z Tobą przepisem, byś sama też mogła takie zrobić. Wszystko co robię doprawiam pasją i miłością do tworzenia, by każdy przedmiot wychodzący spod moich rąk niósł ze sobą nie tylko piękno, ale również dobrą energię :)
 
Chętnie stworzę coś specjalnie dla Ciebie! :)

KILKA SŁÓW O MOICH PRACACH :)

Jestem wielbicielką Harrego Pottera, Legolasa i koloru zielonego ;)
Często się uśmiecham :) Lubię czytać książki (szczególnie fantasy - magia, miłość i walka dobra ze złem to moje ulubione tematy ;)). Uwielbiam pomidory, czereśnie i czekoladę. Jak na artystyczną duszę przystało najlepiej odnajduję się w  twórczym nieładzie (lub chaosie - jak kto woli ;)). Zgłębiam tajniki Feng Shui, podczytuję książki o magii i oczyszczam mieszkanie białą szałwią - tak na wszelki wypadek :) Staram się być dobrym człowiekiem. Gdy tylko mogę realizuję swoje marzenia :)
 
Ciągle Szukam, Tworzę, Rozwijam się, Jestem...

KILKA SŁÓW O MNIE :)

KARTKI OD WAS :)

FORMULARZ KONTAKTOWY

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana - dziękuję :)
 Postaram się odpisać jak najszybciej 
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

LINKI AFILIACYJNE

Na stronie często umieszczam dla Was linki z produktami, a na niektórych podstronach możecie też zobaczyć banery reklamowe.  Większość z nich to tzw. linki afiliacyjne. Jeżeli w nie klikniecie i dokonacie zakupów - ja otrzymam prowizję, dzięki której mogę utrzymywać i rozbudowywać stronę oraz dalej rozwijać swoją pasję :)  Za każde kliknięcie w link - serdecznie dziękuję :)