Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Skoro wybrałaś właśnie tą mandalę to znaczy, że najbliższy miesiąc ma za zadanie nauczyć Cię radości z dawania.
Przez najbliższy miesiąc - każdego dnia ofiaruj komuś swój czas, pomoc lub drobny upominek. Możesz pomóc komuś umyć okna albo nieść zakupy, powiedzieć szczery komplement, napisać list albo upiec dla kogoś ciasto. Jeżeli tworzysz jakieś ciekawe rękodzieło - ofiaruj jedną lub kilka swoich prac komuś w prezencie, przekaż coś na aukcje charytatywne, podziel się książką, której nie zamierzasz już czytać, albo wspomóż jakąś fundację. Dawaj to, co Tobie samej sprawia radość, mów to co sama chciałabyś usłyszeć. Przez najbliższy miesiąc każdego dnia ofiaruj komuś jeden niezwykły dar i sprawdź czy przekazane dobro do Ciebie powróci :)

P.S.
Pamiętaj jednak, że realizacja tego wyzwania ma sens tylko jeśli naprawdę chcesz coś komuś ofiarować - z radością w sercu i bez oczekiwań, że ktoś odpłaci Ci tym samym - za Twoje dary odpłaci Ci Wszechświat w najbardziej niespodziewanym momencie. Po prostu mu na to pozwól :)

WYZWANIE - MAGICZNE PODARUNKI

Książki, które zainspirowały nas do stworzenia właśnie tego wyzwania:
- "29 darów, które odmienią Twoje życie" - Cami Walker
- "Manifest obfitości" - Joe Vitale

Film:
- "Podaj dalej"

Proszę nie kopiuj bez mojej zgody moich zdjęć :)
Miłego dnia! :)

Polityka prywatności